VIDEO: Mój przyjaciel kryzys – Olga Kozierowska | Marcin Osman
Książki o biznesie

VIDEO: Mój przyjaciel kryzys – Olga Kozierowska

Olga Kozierowska i jej najnowsza książka, którą powinna przeczytać KAŻDA Pani, pracująca w wielkim mieście.

Dlaczego? Odp w video

 

 

Nazywam się Marcin Osman i chciałbym polecić Wam przeczytanie książki Olgi Kozierowskiej pod tytułem „ Mój przyjaciel kryzys”. Jest to książka o tematach bardzo trudnych, o tematach tabu, o których się nie mówi na co dzień. O kryzysach tj.: alkoholizm, problemy z szefem, kryzys pewności siebie, wiary w siebie, kryzys wyłamania się z norm społecznych na rzecz kariery albo odwrotnie.

 

Ta książka dedykowana jest osobom, które pracują w dużych miastach, w korporacjach, dużych biznesach. Szczególnie właśnie w dużych miastach.

 

Polecam ją każdemu, kto chcę tych kryzysów albo uniknąć, czyli dowie się odpowiednio wcześnie o zagrożeniach, które niesie ze sobą praca w dużym świecie biznesu, korporacji i mieszkanie w dużym mieście, ale również u osób, które przechodzą przez trudności ponieważ Olga opisała w formie ciekawych historii, prawdziwych historii jak sobie można z tymi kryzysami radzić. Najpierw zauważając go, w jaki sposób sobie tą pomoc odnaleźć i czyjego wsparcia można w trudnych momentach szukać i czyje wsparcie przyjmować.

 

Z mojej strony pełna rekomendacja. Wam tą książkę polecam. Olga Tobie gratuluje napisania książki bardzo odważnej, bardzo potrzebnej, którą na pewno będę dalej polecał. Szczególnie Paniom przedsiębiorczym, pracującym w dużym mieście.

 

Polecam książkę Olgi Kozierowskiej pt.” Mój przyjaciel kryzys”.

Marcin Osman.

Newsletter

Bądźmy
w kontakcie

Zapisz