VIDEO: Książka Neil Patela | Marcin Osman
Jak sprzedawać

VIDEO: Książka Neil Patela

Nasza kolejna książka- tym razem autorstwa Neil Patela! 

www.osmpower.pl

 

Cześć nazywam się Marcin Osman i dziś opowiem o najnowszej książce jaką będziemy wydawać.

Jest to  książka Neila Patela i dwóch innych współautorów  pt. ” HUSTLE”. Jak wiecie bardzo często tego słowa używam. Słyszałem o tym słowie, projekcie, procesie, trendzie u Gary’ego Vaynerchuka, ale Gary tak naprawdę nigdy dobrze nie wytłumaczył , co to słowo HUSTLE oznacza. Wiec jak tą książkę namierzyliśmy, to bardzo się ucieszyłem,  że są do niej wolne prawa. Jest ona oczywiście amerykańskim bestsellerem. Książka pokazuje czym dokładnie jest słowo HUSTLE. Ja wam przeczytam definicje jaką autor tutaj stworzył. Jestem ciekaw, co o niej sądzicie. Powiem Wam też jak ja ją rozumiem. My definiujemy hustle jako: świadomy ruch w kierunku osiągnięcia swoich celów, ale który nie jest w linii prostej. Ruch i aktywność działanie, ciśnięcie powoduje uruchomienie trafu, szczęścia, przypadku, sprzyjających okoliczności. Generujące okazje, ukryte wcześniej, niewidoczne przed tym, zanim nie zaczęliśmy działać w  definicji hustle i dające naszemu życiu więcej pieniędzy, znaczenia i momentum.  Momentum to jest rozpęd. Czyli parafrazując, jest to działanie świadome, poza schematem, które jest w kierunku celu. Wiemy, że ono nigdy nie będzie idealnie w prostej linii, natomiast wszystko to, powoduje, że idziemy w kierunku tego celu.

Pokażę Wam też różnicę…jest taki bardzo fajny nawet nie to, że schemat, ale definicja sukcesu. Jestem ciekaw, co o niej sądzicie. Oni piszą tak: „…większość ludzi mówi, że sukces równa się HARD WORK and LUCK” – czyli ciężka praca i szczęście.
Ta definicja u nich jest taka, że w większości przypadków ludzie definiują sukces  jako wynik ciężkiej pracy i szczęścia, a oni dodają do tego, że SUKCES równa się według nich SZCZĘŚCIE RAZY TWOJE UNIKALNE TALENTY RAZY HUSTLE.

Ja jestem przeszczęśliwy, jestem tak szczęśliwy, że tą książkę dopadliśmy i ją wydajemy My. Tłumaczem tej książki jest oczywiście najlepszy Bartek Koźniewski. Cieszę się, że będę w końcu mógł Wam wyjaśnić książką (ona ma prawie 300 stron…250) czym jest hustle – to co my uprawiamy. Uśmiecham się, bo Bartek Koźniewski,  który tą książkę tłumaczy cały czas podsyła nam cytaty i mówi: „Hej! To jest właśnie o Was! O Tobie,  o Kamili, o waszym działaniu. ” Więc cieszę się, że dzięki tej książce będę mógł wejść na jeszcze wyższy poziom hustlingu? Skuteczności działania chyba.

Przejdę teraz do prezentacji zewnętrznej części książki. To jest okładka amerykańska. My będziemy robili Polską okładkę. Myślę jaki tytuł tej książki dać. Nie chce chyba zostawiać amerykańskiego hustle. Myślałem o słowach takich jak: ciśnij, napieraj. Myślałem też o tytule bardziej wyrazistym.  Ja go powiem, więc wybaczcie jeśli ktoś z Was poczuje się nim urażony. Pomyślałem o słowie napierdalaj. Na -pier- dalaj z dopisem, ale mądrze, ale skutecznie.  Samo słowo działaj to za mało, bo tu ludzie będą odbierali książkę jako motywacyjną. To nie jest książka motywacyjna. To jest książka absolutnie narzędziowa.  Ja wiem, że ten tytuł mocno spolaryzuje ludzi. Jedni powiedzą ” Wow! Zajebisty. Biore to!”, a inni powiedzą „Osman come on…”

Teraz się ważą losy świata, jaki tytuł będzie wybrany.  Ja myślę, żeby okładka była utrzymana w ten sposób, jak tu – duży napis z tym ruchem. Ja nie chce mieć kolejnej książki, która będzie w empiku pod tytułem „Ciśnij.”, „Napieraj.”,  Do it.”, „Napitalaj.”, „Zasuwaj.”  Ja myślę jak to sprzedać. Jak to zakomunikować, wyróżnić.

Książka jest napisana przez trzech autorów. Każdy  jest mega hustlerem i imigrantem.  Jeśli chcecie udostępnijcie to video dalej, bo to będzie miało ogromne znaczenie dlatego, jaki tytuł finalnie książka będzie miała. Bartek jest w 3/4 tłumaczenia książki, więc podejrzewam, że będzie wydana końcem marca lub w kwietniu. Udostępniając to video jesteście mi bardzo pomocni, bo wtedy więcej osób w ten dialog się włączy i nie będzie sytuacji, kiedy tytuł podzieli ludzi zbyt mocno. A może właśnie chodzi o to by podzielił?  Obejrzyjcie to video raz jeszcze, powiedzcie co sądzicie. To jest przykład tego, w jaki sposób ja chce angażować Was w cały proces wydania książki. Żebyśmy mogli Wasze uwagi uwzględnić. (…ale zajebiście pachnie. Jak ja lubię zapach książek. Poczujcie.)

Kochani, dziękuję Wam bardzo! Jeśli macie jakiekolwiek pytania dawajcie znać w komentarzach.

Ta książka będzie dostępna w ramach naszego książkowego klubu osmpower.pl/klubkb

Mówiliśmy o książce Neila Patela i trzech jego współautorów, którą teraz wydajemy na tygodniach.
Te książki tworzymy dla Was. Więc cieszę się, że możemy kolejną mega turbo hiper, wow książkę dla Was tworzyć.

Dzięki za dzisiaj. Trzymajcie się.

Pozdrawiam

Marcin Osman

Newsletter

Bądźmy
w kontakcie

zapisz się na newsletter

Zapisz