FB LIVE: Pozwól mi stać się Twoim klientem! ;) | Marcin Osman
Jak sprzedawać

FB LIVE: Pozwól mi stać się Twoim klientem! ;)

Pozwól mi stać sie Twoim klientem!
www.osmpower.pl

 

Cześć, nazywam się Marcin Osman 코코몽 다운로드. Zapraszam Cię do obejrzenia mojego kolejnego nagrania. Dziś nie będzie merytoryki, nie będzie rozmów o tym, co  u mnie. Będziemy rozmawiać o tym, co ja muszę zrobić, aby móc stać się Twoim klientem 메이즈러너 스코치 트라이얼. Powiem Wam czego ja potrzebuje od Was żebym mógł się stać się Waszym klientem.

Chciałbym móc stać się Twoim klientem, co oznacza, że chce włożyć pieniądze z mojej kieszeni do Twojej 다운로드. Żeby to się zadziało potrzebuje od Was wykonania następujących kroków. Uściślając jeśli chcesz żeby Marcin Osman stał się Twoim klientem potrzebujesz działać według następujących punktów:

 

1) Napisz w komentarzu czym się zajmujesz, wklejając link do tego co robisz 다운로드.

Dzięki temu będę miał w jednym miejscu zbiór informacji o Was i będę mógł do niego wracać.

 

2)  Napisz co dla mnie możesz zrobić 다운로드.

Ten krok jest trudniejszy, bo wiele osób nie zna mnie i mojego biznesu nie wiedząc w jaki sposób mogłoby się dopasować ze swoim biznesem do mnie 다운로드.

 

3) Zakomunikuj to co robisz u siebie na profilu.

Chodzi o to, bym dokładnie wiedział do kogo z Was mam się zgłosić, bo chce Was traktować jako priorytet mojego network’u i dawać możliwość zarabiania, polecać Was wzajemnie, crossować, tylko musicie mi pomóc w tym, żebym ja mógł dać Wam pieniądze 보보경심 려. Chodzi o mix różnych kompetencji. Jeśli nawet Ty nie wiesz, co  możesz mi sprzedać, powiedz co robisz, a ja sprzedam sobie Twoje usługi, jeśli tylko powiesz mi, co dokładnie robisz 나눔고딕 extrabold.

 

My robimy bardzo dużo nowych rzeczy i żeby płynnie działać budujemy teamy, którym zlecamy mnóstwo naszej roboty zta 게임. Jak coś zrobiliśmy, nauczyliśmy się know-how, to w kolejnym kroku zlecamy to na zewnątrz osobom z którymi współpracujemy.

 

Podsumowując to był live o tym, jak mogę się stać Twoim klientem 넷플릭스 mkv 플레이어. Jeśli widzicie w tym wartość udostępnijcie to video. To ogromna wartość dla społeczności wokół Was, bo pomagacie w ten sposób innym znaleźć klientów, a dokładniej klienta jakim jest moja firma.

 

Dzięki za dzisiaj. Pozdrawiam Marcin.

Newsletter

Bądźmy
w kontakcie

zapisz się na newsletter

Zapisz