FB LIVE: Pozwól mi stać się Twoim klientem! ;) | Marcin Osman
Jak sprzedawać

FB LIVE: Pozwól mi stać się Twoim klientem! ;)

Pozwól mi stać sie Twoim klientem!
www.osmpower.pl

 

Cześć, nazywam się Marcin Osman. Zapraszam Cię do obejrzenia mojego kolejnego nagrania. Dziś nie będzie merytoryki, nie będzie rozmów o tym, co  u mnie. Będziemy rozmawiać o tym, co ja muszę zrobić, aby móc stać się Twoim klientem. Powiem Wam czego ja potrzebuje od Was żebym mógł się stać się Waszym klientem.

Chciałbym móc stać się Twoim klientem, co oznacza, że chce włożyć pieniądze z mojej kieszeni do Twojej. Żeby to się zadziało potrzebuje od Was wykonania następujących kroków. Uściślając jeśli chcesz żeby Marcin Osman stał się Twoim klientem potrzebujesz działać według następujących punktów:

 

1) Napisz w komentarzu czym się zajmujesz, wklejając link do tego co robisz.

Dzięki temu będę miał w jednym miejscu zbiór informacji o Was i będę mógł do niego wracać.

 

2)  Napisz co dla mnie możesz zrobić.

Ten krok jest trudniejszy, bo wiele osób nie zna mnie i mojego biznesu nie wiedząc w jaki sposób mogłoby się dopasować ze swoim biznesem do mnie.

 

3) Zakomunikuj to co robisz u siebie na profilu.

Chodzi o to, bym dokładnie wiedział do kogo z Was mam się zgłosić, bo chce Was traktować jako priorytet mojego network’u i dawać możliwość zarabiania, polecać Was wzajemnie, crossować, tylko musicie mi pomóc w tym, żebym ja mógł dać Wam pieniądze. Chodzi o mix różnych kompetencji. Jeśli nawet Ty nie wiesz, co  możesz mi sprzedać, powiedz co robisz, a ja sprzedam sobie Twoje usługi, jeśli tylko powiesz mi, co dokładnie robisz.

 

My robimy bardzo dużo nowych rzeczy i żeby płynnie działać budujemy teamy, którym zlecamy mnóstwo naszej roboty. Jak coś zrobiliśmy, nauczyliśmy się know-how, to w kolejnym kroku zlecamy to na zewnątrz osobom z którymi współpracujemy.

 

Podsumowując to był live o tym, jak mogę się stać Twoim klientem. Jeśli widzicie w tym wartość udostępnijcie to video. To ogromna wartość dla społeczności wokół Was, bo pomagacie w ten sposób innym znaleźć klientów, a dokładniej klienta jakim jest moja firma.

 

Dzięki za dzisiaj. Pozdrawiam Marcin.

Newsletter

Bądźmy
w kontakcie

Zapisz