FB LIVE: Podsumowanie pierwszego kwartału 2017 | Marcin Osman
Pasja

FB LIVE: Podsumowanie pierwszego kwartału 2017

Podsumowanie pierwszego kwartału 2017!
www.osmpower.pl

 

Cześć Facebook! Nazywam się Marcin Osman i dziś chcę podzielić się z Wami rzeczami, które były dla mnie, dla nas ważne w tym kwartale. Dzisiejszy live będzie podsumowaniem tego,
co wydarzyło się w OSMPOWER w pierwszym kwartale. Jak widzicie jestem w koszulce DO SHIT YOUR LOVE, jeśli Wam się podobają, to możecie zamówić je na naszej stronie.

Wracając do podsumowania…napisałem sobie na mojej liście trzydzieści siedem głównych punktów, którymi chce się z Wami podzielić, bo byliście  integralną częścia  OSMPOWER jaką jest wydawnictwo, konferencja. Najważniejszym wydarzeniem tego kwartału było niewątpliwie zorganizowanie konferencji LICZY SIĘ SPRZEDAŻ.  Fajni prelegenci, zagraniczni gości, zebranie większej części naszej społeczności, gdzie mogliśmy się spotakać na żywo w sali konferencyjnej, porozmawiać, zapoznać się. To było najbardziej super wydarzenie tego roku
w mojej klasyfikacji. Było to niezwykle czaso, energo, pracochłonne  doświadczenie i dopiero poczuliśmy z Kamilą tak naprawdę ile pracy  i jak wiele energii nas to kosztowało, przy jednoczesnym ogromnym pokładzie energii jaką nam dało.

Drugą rzeczą było wydanie książki Daymond’a Johna Siła przedsiębiorczości. Siła upadku.”  Jeśli ufasz osmpower i rekomendacjom Osmana powinieneś/powinnaś tą książkę przeczytać.

Bardzo fajną rzeczą, która zrobiliśmy na konferencji Liczy się sprzedaż, było zrobienie książki, notatnika, który nazywał się „Twoja książka o sprzedaży”. Mnóstwo osób nas pyta, o to, gdzie ją można dostać, więc zrobimy zmienioną wersję tej książki, która nie będzie już stricte konferencyjna, a żebyście mogli mieć notes fajnie uporządkowany do zbierania lekcji z książek, nie tylko tych, które wydajemy.

W końcu w tym roku zrobiliśmy gadżety OSMPOWER: koszulki Do SHT YOUR LOVE,  koszulkę z napisem: CZYTAJ I DZIAŁAJ, długopisy, torby, muszki Osmana.

Kolejna rzecz. W tym roku były dwa warsztaty, które były super. Było bardzo mało agendy tego spotkania szkoleniowego, ale było pracowanie nad realnymi case’ami uczestników. Pierwsze pytanie było na początku dnia „ W czym mogę Wam pomóc?” ,check lista – rozpracowanie i po całym dniu ludzie poszli do domu z rzeczami, które wiedza jak robić w swoich biznesach.

Zrobiliśmy wywiad z Garym Vaynerchuk’iem – ja, Kamila, Rafał Pikul w Hamburgu.  Wywiad dotyczył książki „Ekonomia wdzięczności”, którą też będziemy wydawali.

Poznanie Casey Neistat dla mnie to było ważne ze względu na to, że robię dużo video
i dużo się uczę od Casiego i widzę różnicę w tym, jak wyglądały moje nagrania kiedyś, a jak teraz.

Powstały w tym roku trzy odcinki Daily Osman – video pokazujące cały mój dzień.

W tym roku wprowadziliśmy dużą zmianę w dystrybucji i sprzedaży, która polega na tym,
że macie dostawę produktu w dobre.

Dalej. Poznałem Sting’a osobiście w tym roku na koncercie w zeszłym tygodniu.

Kolejną rzeczą była konferencja Think Big w Bristolu. Jak zwykle Piotrek Kopeć zrobił fajne  wydarzenie na które zaprosił m.in. mnie.  Wykład, który tam dałem macie na You Tubie wpiszcie sobie Marcin Osman Think Big Bristol i zobaczycie sobie moje wystąpienie.

Miałem również wystąpienie na konferencji Asbiro dla ponad pięciuset osób. Było to bardzo interaktywne wystąpienie, które ludzie nazwali show.

Oczywiście najważniejszą rzeczą tego kwartału było zrobienie kilkuset Facebook Live. Nigdy w życiu nie zrobiłem tylu Live’ów co w pierwszym kwartale tego roku. Daily Vlog mimo podróży, biznesu nie jest wcale takim trudnym przedsięwzięciem tylko wymaga uczenia się.

Wydaliśmy razem z Danielem Siwcem jego książkę Nowoczesny inwestor.” Konkret, Merytoryka. Polecamy tą pozycję książkową każdemu.

Zrobiliśmy czwartą edycję kursu selfpublishingowego dla ludzi, kórzy chcą swoje książki wydać.

Nagraliśmy pięć odcinków Telefon Show, w tym jeden w studio u Piotrka Chałupko. Było mega. Telefon Show jest moja ulubliną formą video: interakcja, komentarze, konkrety, na żywo!

Było u nas dużo gości na wywiadach: Ania Chagowska, Przemek Kadra, Jacek Walkiewicz, Ewa Błaszczak, nie jestem w stanie wszystkich wymienić. Mnóstwo wartości dla Was jako widzów.
Te wywiady były robione w formie Live’ów, później udostepnialiśmy je na You Tobie, a my sobie rozmawialiśmy z gośćmi na kanapie. Było super.

Wystąpiłem w podcascie Marty Baczewskiej – Golik. Bardzo fajny podcast i współpraca.

Wystapiłem też u Damiana Kleczewskiego.

Nie wiem czy Wy wiecie, ale jest blog Marcina Osmana pod nazwą marcinosman.pl, gdzie znajdziecie wszystkie video, transkrypcje uporządkowane po to, by Wam było łatwiej mnie konsumować 😉

Bardzo fajnie w tym kwartale sprzedawała się książka Kamili „Kim Jesteś. 25 zadań
i wyzwań, żeby lepiej poznać siebie.”, bo też skupiliśmy się na promocji. Fajnie widzieć, jak zaufaliście nam z tą książką kupując ją i jak wpływa na wasze życie.

Kolejny punkt to wzrost umiejętności video Marcina Osmana, zarówno pod kątem tego, jak tworzą to video, jak je montuje, tworzę. Postęp według moich standardów był ogromny, mimo
że jestem jeszcze video leszczem.

Kolejna rzecz to to, że mamy zaplanowany cały kwiecień i maj będąc w podróży. Krajów, które odwiedzimy nie jestem w stanie Wam wymienić. Będzie nawet jeden taki kraj, gdzie musiałem sprawdzić, gdzie się znajduje, bo nie wiedziałem.

Po raz pierwszy w życiu byłem na strzelnicy. Było fajnie.

Zauważyłem bardzo duży wzrost mojej rozpoznawalności. To jest spowodowane też dzięki Waszym udostępnieniom! Mam 10 tysięcy ludzi na Facebooku, dzięki czemu moje treści żyją
i jestem rozpoznawalny.

Robiliśmy  też kursy udostępniając naszą platformę Rafałowi Pikulowi, Agacie Jakuszko- Sobockiej. Umożliwiliśmy użycie naszej struktury do tego żeby twórcy super kursów mogli zrobić swoją sprzedaż.

Podsumowując, dzisiejszy Live był o tym, co działo się u Nas w pierwszym kwartale roku.

Jeśli widzicie w tym video wartość udostępnijcie. Trzymajcie się! Cześć.

Newsletter

Bądźmy
w kontakcie

Zapisz