Wyzwanie 14 dni!

Moje najważniejsze teksty sprzedażowe zawsze przegaduję z najlepszym redaktorem i copywriterem jakiego poznałem ever tj. Kamila Kruk

Razem określamy tematy, formy, CELE danej aktywności, a ja później dodaję do tego moją szybkość działania, zuchwałość i mocne call to action.

Chcę Was zaprosić do wyzwania, w którym pod przewodnictwem Kamili, razem będziemy tworzyć treści, posty, artykuły, które będziemy przez 14 kolejnych dni publikować w swoich mediach (zarówno Facebookach, mailingach itd).

Mamy zebraną już większą część grupy, przez co już wiem, że jest to grupa zdeterminowana, energetyczna i zabawna- co będzie na pewno sprzyjało dobrej atmosferze pracy! 

DOŁĄCZ do nas- ogromna wartość, w cenie 10zł/dzień! 

Pełne informacje znajdziecie w linku poniżej.
START 1 września! 

https://osmpower.pl/wyzwanie14postow

Czytaj i DZIAŁAJ! 

ps.
Ja w tym wyzwaniu absolutnie podporządkowuję się przewodnictwu Kamili i posty, które będziecie u mnie widzieli w dniach 1-14 września, będą efektem mojego uczestnictwa w tej „grupie wyzwaniowej”! 

ps. ps.
Jeśli znasz kogoś kto powinien wziąć udział w tym wyzwaniu, to wpisz go w komentarzu do tego posta, a będzie Ci wdzięczny na maksa. Zobaczysz! 

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: życie z “lekkim plecakiem”; bezkosztowy marketing; kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; ekonomia wdzięczności; content marketing. Autor trzech książek: – “Biznes ci ucieka” – “Przedsiębiorca w podróży” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” Wydawca bestsellerowych książek takich jak: – “Sprzedaż” Fredrik Eklund – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty

Post A Reply