WEBINAR: Biznes Ci ucieka!

Zbyt wiele osób zakłada biznes oraz odpala nowe projekty, bez wcześniejszego upewnienia się, czy one w ogóle mają szansę na sukces.
Po co robić ryzykowne projekty, nie mając 100% gwarancji, że one zadziałają?

Śmiem twierdzić, że moją największą kompetencją tuż obok sprzedaży, jest bardzo szybkie testowanie i walidowanie pomysłów biznesowych, tj. sprawdzanie czy mają one w ogóle szansę na sukces.
Zapraszam Cię na dzisiejszy webinar (środa), podczas którego przedstawię Ci:
– jak błyskawicznie robić przedsprzedaż Twoich nowych produktów, przy koszcie zero złotych
– jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia niemal do zera
– czym jest walidacja pomysłów biznesowych
– najczęstsze błędy podczas startowania z nowymi pomysłami biznesowymi.
Będzie to najlepiej spędzona godzina, bo pozwoli Ci wreszcie ruszyć z miejsca i znaaaaacznie zmniejszyć środki jakie do tej pory inwestowałeś w launch nowego produktu!
Webinar bezpłatny, zapisy w linku poniżej:
https://osmpower.clickmeeting.com/walidowanie-pomy…/register
KIEDY?
ŚRODA godzina 21:00
Do zobaczenia! 🙂
Ps.
Podeślij proszę ten post dalej, bo dzięki temu będzie na rynku więcej, lepszych produktów i firm! Dziękuję! 🙂

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: życie z “lekkim plecakiem”; bezkosztowy marketing; kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; ekonomia wdzięczności; content marketing. Autor trzech książek: – “Biznes ci ucieka” – “Przedsiębiorca w podróży” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” Wydawca bestsellerowych książek takich jak: – “Sprzedaż” Fredrik Eklund – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty

Post A Reply