Webinar “Jak zarobić milion – wstęp” Fryderyk Karzełek i Marcin Osman

Zapraszam Was do obejrzenia webinaru, na którym moim gościem był Fryderyk Karzełek.

Rozmawialiśmy o budowaniu bogactwa, zarobieniu pierwszego miliona, o tym co stoi na drodze, ale przede wszystkim o tym jakie KONKRETNE pierwsze kroki trzeba podjąć aby się do tego miliona zbliżyć.

Wyszła nam bardzo fajna, merytoryczna i przyjacielska rozmowa, która jest wstępem do kolejnych webinarów, jeszcze bardziej pogłębiających temat.

Owocnego oglądania! 🙂

www.osmpower.pl

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: życie z “lekkim plecakiem”; bezkosztowy marketing; kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; ekonomia wdzięczności; content marketing. Autor trzech książek: – “Biznes ci ucieka” – “Przedsiębiorca w podróży” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” Wydawca bestsellerowych książek takich jak: – “Sprzedaż” Fredrik Eklund – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty

Post A Reply