WEBINAR: Jak stworzyć społeczność na Facebooku?

Rodzina, przyjaciele, klienci, fani, trust mózgów, grupa kabaretowa, mistrzowie roastów, towarzysze wypraw, followersi, widzowie, skrytoczytacze – te i wiele innych określeń opisują moją społeczność tj. Ciebie i Ciebie, a no i Ciebie też, który właśnie czytasz te słowa! 

Moja społeczność, choć znaaaaacznie mniejsza niż społeczności meeeega blogerów, vlogerów czy influenserów jest najlepszą społecznością na świecie! 

Chcę się z Wami podzielić tym w jaki sposób tworzyć wartościowe społeczności (nie tylko) na Facebooku, które  dają zasięgi, sprzedaż, doskonałe relacje i szansę na mnóstwo przygód w życiu (nie tylko) biznesowym! Pokażę Wam od kuchni jak ja to robię, jakich narzędzi używam i co sprawia, że ta społeczność cały czas rośnie jeszcze piękniej! 

Wszystko oczywiście podczas webinaru (WTOREK 29 sierpnia) o godzinie 20:00.

Webinar bezpłatny, a link do zapisów poniżej:

https://osmpower.clickmeeting.com/jak-stworzyc-meg…/register

Do zobaczenia! 

A jeśli jesteś dumny, szczęśliwy, wdzięczny za społeczność, którą tworzymy to udostępnij proszę informację o webinarze dalej. Dziękuję! 

Marcin Osman

<p>Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów</p> <p>i autor książek biznesowych.</p> <p>Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej.</p> <p>Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej<br /> i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele.</p> <p>Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji.</p> <p>Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym.</p> <p>Promotor podejść takich jak:</p> <p>życie z “lekkim plecakiem”;<br /> bezkosztowy marketing;<br /> kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe;<br /> walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją;<br /> ekonomia wdzięczności;<br /> content marketing.</p> <p>Autor trzech książek:<br /> – “Biznes ci ucieka”<br /> – “Przedsiębiorca w podróży”<br /> – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie”</p> <p>Wydawca bestsellerowych książek takich jak:<br /> – “Sprzedaż” Fredrik Eklund<br /> – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck<br /> – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty</p>

Post A Reply