WEBINAR: Jak stworzyć społeczność na Facebooku?

Rodzina, przyjaciele, klienci, fani, trust mózgów, grupa kabaretowa, mistrzowie roastów, towarzysze wypraw, followersi, widzowie, skrytoczytacze – te i wiele innych określeń opisują moją społeczność tj. Ciebie i Ciebie, a no i Ciebie też, który właśnie czytasz te słowa! 

Moja społeczność, choć znaaaaacznie mniejsza niż społeczności meeeega blogerów, vlogerów czy influenserów jest najlepszą społecznością na świecie! 

Chcę się z Wami podzielić tym w jaki sposób tworzyć wartościowe społeczności (nie tylko) na Facebooku, które  dają zasięgi, sprzedaż, doskonałe relacje i szansę na mnóstwo przygód w życiu (nie tylko) biznesowym! Pokażę Wam od kuchni jak ja to robię, jakich narzędzi używam i co sprawia, że ta społeczność cały czas rośnie jeszcze piękniej! 

Wszystko oczywiście podczas webinaru (WTOREK 29 sierpnia) o godzinie 20:00.

Webinar bezpłatny, a link do zapisów poniżej:

https://osmpower.clickmeeting.com/jak-stworzyc-meg…/register

Do zobaczenia! 

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: życie z “lekkim plecakiem”; bezkosztowy marketing; kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; ekonomia wdzięczności; content marketing. Autor trzech książek: – “Biznes ci ucieka” – “Przedsiębiorca w podróży” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” Wydawca bestsellerowych książek takich jak: – “Sprzedaż” Fredrik Eklund – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty

Post A Reply