Webinar: Jak skutecznie sprzedawać już dzisiaj!

Uwielbiam FBLajwy ALE najbardziej kocham WEBINARY ponieważ pozwalają najlepiej przekazać moją wiedzę i doświadczenia uczestnikom.

Zapraszam Was na DZISIEJSZY webinar pt.
“JAK SKUTECZNIE SPRZEDAWAĆ?”

Podzielę się z wami moimi najlepszymi strategiami w zakresie sprzedaży (ze szczególnym naciskiem na online).

Uczestnicy dowiedzą się:
– jak skutecznie sprzedawać, zamiast jedynie “robić marketing”?
– jak wykorzystać bez kosztowy marketing do sprzedaży swoich usług?
– czym jest ekonomia wdzięczności i jak przełożyć ją na efektywną sprzedaż?
– case study moich projektów

Jeśli byłeś już na moim webinarze z podobnej tematyki, to wpadnij również dzisiaj ponieważ jest to całkowicie nowa prezentacja, inne przykłady i jeszcze lepszy sposób przekazania Ci moich praktycznych doświadczeń.

Gwarantuję 100% praktyki, zero teorii. Wszystkie co przedstawię, to
moje zrealizowane projekty- zero czyichś przykładów.

Webinar bezpłatny, konieczna jedynie REJESTRACJA w linku poniżej:
http://bit.ly/2mEbqwi

ps.
jeśli widzisz w tym wartość to udostępnij proszę to info dalej!  Dziękuję! 

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet - to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: - życie z "lekkim plecakiem"; - bezkosztowy marketing; - kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; - walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; - ekonomia wdzięczności; - content marketing. Autor trzech książek: - "Biznes ci ucieka" - "Przedsiębiorca w podróży" - "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" Wydawca bestsellerowych książek takich jak: - "Sprzedaż" Fredrik Eklund - "Zapytaj Garyego" Gary Vaynerchuck - "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty - życie na 100%" Todda Henry Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na: - blogu www.marcinosman.pl - kanale YT: biznesciucieka - swoim profilu na FB Marcin Osman

Post A Reply