VIDEO: Webinar “Niestandardowe formy promocji”

Zapraszam Was na dzisiejszy, bezpłatny webinar, podczas którego podzielę się z Wami moimi case study w zakresie tego jak:

• tworzyć niestandardowe sposoby na promocje Twoich produktów i usług

• brak budżetu marketingowego przekuć w swój biznesowy atut

• myśleć zgodnie z postawą wykorzystującą siłę przedsiębiorczości

Jest to zupełnie nowy webinar, więc masz gwarancję nowych przykładów! 

Webinar jest dedykowany każdemu, kto chce wnieść swój biznes na wyższy poziom, za pomocą sprytu, kreatywności i hustlerskiego podejścia do tematu! 

Zapraszam DZISIAJ (czwartek) godzina 21:00.

Webinar bezpłatny, konieczna jedynie rejestracja w linku poniżej:
http://bit.ly/2ojVyxD

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet - to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: - życie z "lekkim plecakiem"; - bezkosztowy marketing; - kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; - walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; - ekonomia wdzięczności; - content marketing. Autor trzech książek: - "Biznes ci ucieka" - "Przedsiębiorca w podróży" - "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" Wydawca bestsellerowych książek takich jak: - "Sprzedaż" Fredrik Eklund - "Zapytaj Garyego" Gary Vaynerchuck - "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty - życie na 100%" Todda Henry Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na: - blogu www.marcinosman.pl - kanale YT: biznesciucieka - swoim profilu na FB Marcin Osman

Post A Reply