VIDEO: Mój przyjaciel kryzys – Olga Kozierowska

Olga Kozierowska i jej najnowsza książka, którą powinna przeczytać KAŻDA Pani, pracująca w wielkim mieście.

Dlaczego? Odp w video

 

 

Nazywam się Marcin Osman i chciałbym polecić Wam przeczytanie książki Olgi Kozierowskiej pod tytułem „ Mój przyjaciel kryzys”. Jest to książka o tematach bardzo trudnych, o tematach tabu, o których się nie mówi na co dzień. O kryzysach tj.: alkoholizm, problemy z szefem, kryzys pewności siebie, wiary w siebie, kryzys wyłamania się z norm społecznych na rzecz kariery albo odwrotnie.

 

Ta książka dedykowana jest osobom, które pracują w dużych miastach, w korporacjach, dużych biznesach. Szczególnie właśnie w dużych miastach.

 

Polecam ją każdemu, kto chcę tych kryzysów albo uniknąć, czyli dowie się odpowiednio wcześnie o zagrożeniach, które niesie ze sobą praca w dużym świecie biznesu, korporacji i mieszkanie w dużym mieście, ale również u osób, które przechodzą przez trudności ponieważ Olga opisała w formie ciekawych historii, prawdziwych historii jak sobie można z tymi kryzysami radzić. Najpierw zauważając go, w jaki sposób sobie tą pomoc odnaleźć i czyjego wsparcia można w trudnych momentach szukać i czyje wsparcie przyjmować.

 

Z mojej strony pełna rekomendacja. Wam tą książkę polecam. Olga Tobie gratuluje napisania książki bardzo odważnej, bardzo potrzebnej, którą na pewno będę dalej polecał. Szczególnie Paniom przedsiębiorczym, pracującym w dużym mieście.

 

Polecam książkę Olgi Kozierowskiej pt.” Mój przyjaciel kryzys”.

Marcin Osman.

Marcin Osman

<p>Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca<br /> amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych.</p> <p>Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują<br /> Marcina Osmana najtrafniej.</p> <p>Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym,<br /> aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele.<br /> Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz<br /> komunikacji.<br /> Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić<br /> bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym.</p> <p>Promotor podejść takich jak:<br /> – życie z “lekkim plecakiem”;<br /> – bezkosztowy marketing;<br /> – kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe;<br /> – walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją;<br /> – ekonomia wdzięczności;<br /> – content marketing.</p> <p>Autor trzech książek:<br /> – “Biznes ci ucieka”<br /> – “Przedsiębiorca w podróży”<br /> – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie”</p> <p>Wydawca bestsellerowych książek takich jak:<br /> – “Sprzedaż” Fredrik Eklund<br /> – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck<br /> – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty – życie na 100%” Todda Henry</p> <p>Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na:<br /> – blogu www.marcinosman.pl<br /> – kanale YT: biznesciucieka<br /> – swoim profilu na FB Marcin Osman</p>

Post A Reply