Unboxing edycja 4!

Tradycyjnie w ten piątek, będzie już #4 edycja UNBOXINGU! 

Celem tego wydawało by się błachego przedsięwzięcia jest umożliwienie Wam skorzystania z moich zasięgów i zaprezentowania Waszych produktów w moim formacie video.

 

Jeśli chcesz, aby Twój produkt pojawił się w moim programie w TEN piątek to zapraszam! 

PS.
Słyszałem też komentarze, że to słabe, że bez sensu, i że lipa bo robię to za free, a przecież firmy powinny mi za to płacić.
Spokojnie, spokojnie, krok po kroczku 
A! I gdy Ty piszesz mi taki “prv mesydż” to ja tworzę kolejne i kolejne i kolejne video! 

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet - to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: - życie z "lekkim plecakiem"; - bezkosztowy marketing; - kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; - walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; - ekonomia wdzięczności; - content marketing. Autor trzech książek: - "Biznes ci ucieka" - "Przedsiębiorca w podróży" - "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" Wydawca bestsellerowych książek takich jak: - "Sprzedaż" Fredrik Eklund - "Zapytaj Garyego" Gary Vaynerchuck - "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty - życie na 100%" Todda Henry Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na: - blogu www.marcinosman.pl - kanale YT: biznesciucieka - swoim profilu na FB Marcin Osman

Post A Reply