2016 rok upłynął zdecydowanie pod znakiem KSIĄŻKI!

Podsumowanie 2016 roku

2016 był zdecydowanie pod znakiem KSIĄŻKI! 🙂

Koniec roku i początek nowego zmobilizował mnie w końcu do policzenia naszych książek, oraz książek naszych podopiecznych wydanych przy naszym wsparciu mastermindowym. Okazało się, że w naszych mastermindach tylko w 2016r powstało 27 książek! Plus 4-6 ksiażek, które teraz się jeszcze kończą. Jesteśmy mega dumni, z tego że mogliśmy naszym wsparciem wspomóc naszych selfpublisherów!

 

 

Książki, gdzie ja jestem autorem: 1

 

Książki wydane przez nas: 8

 

To daje około 3 książek/miesiąc!

 

Książki, których wydanie musieliśmy przenieść na I kwartał 2017 (tyle się działo!:)): 4

  • “Siła przedsiębiorczości, siła upadku” Daymond John
  • “Wymyśl, stwórz, sprzedaj” Lorie Greiner
  • “Bogaty pracownik” James Altucher
  • Nowa książka o Elonie Musku

 

Wylistowałem powyższe, a i tak mam wrażenie, że o jakiejś książce zapomniałem… Piszę to po to aby raz- podsumować to sobie, dwa- pokazać Wam jak wiele roboty wydawniczej się zadziało w tym roku.

 

A już w styczniu ruszamy z 4 edycją naszego kursu “Twoja książka” gdzie prowadzimy naszych przyszłych autorów za rączkę przez cały proces SPRZEDAŻY, pisania, wydania swojego książkowego dzieła!

 

A jeśli jesteś naszym autorem, to wrzuć proszę w komentarzu link do Twojej książki, tak aby inni mogli się o niej dowiedzieć! 🙂

 

Nasze: Książki możesz znaleść tutaj: www.osmpower.pl »

 

Co planuję w 2017 roku?

 

Jaki nowy rok, taki cały rok – usłyszałem dzisiaj już chyba z 5 razy. No dobra, to zobaczmy czy mi się to będzie podobać, analizując dzisiejszy dzień! 🙂

 

Obudziłem się wtedy kiedy chciałem, u boku osoby przy której chciałem się obudzić. Nie mam kaca bo alko to ja piję w ilościach max 2 butelki wina/rok Nie czuję się „przejedzony” po Sylwestrze bo dzięki Filip i imprezie wegetariańskiej czuję się wyśmienicie.

 

Popracowałem dzisiaj już ponad 4 godziny plus miałem czas na spokojne pomyślenie o tym co jest do pociśnięcia szczególnie przed konferencją „Liczy się sprzedaż”, którą organizujemy 19-ego lutego.

 

Statystyki sprzedaży online pokazują, że 1 stycznia jest doskonałym dniem na zakup naszych książek i wejściówek na lutową konferencję 🙂

 

Jestem w podróży, a moje biuro jest ze mną. Obok plecak ze sprzętem, który szykuje się na przygotowanie dla Was jeszcze więcej treści video w 2017.

Projekt podcast już ruszył, co też zakomunikowałem części mojej bazy @ podsyłając link do nagrania.

 

Spojrzałem na zegar: 15:44. Jest jeszcze czas na randkę z Żoną (i to swoją 😉 ) więc, wszystko w normie.

 

Czy tak będzie zawsze? Nie, bo zapewne wywali się mnóstwo rzeczy i trzeba będzie ugasić niejeden pożar ALE jak mawia Kamila „jak zadbasz o ilość, to Wszechświat zajmie się resztą”.

 

Cisnę więc, i dbam o to aby pozwolić zadziałać statystyce – bo znacznie bliżej mi do teorii, że jestem bardziej pracowity niż utalentowany :)))

 

PS. Widzimy się 19 lutego 2017? 🙂  https://osmpower.pl/pl/c/Josh-Altman/79

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet - to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: - życie z "lekkim plecakiem"; - bezkosztowy marketing; - kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; - walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; - ekonomia wdzięczności; - content marketing. Autor trzech książek: - "Biznes ci ucieka" - "Przedsiębiorca w podróży" - "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" Wydawca bestsellerowych książek takich jak: - "Sprzedaż" Fredrik Eklund - "Zapytaj Garyego" Gary Vaynerchuck - "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty - życie na 100%" Todda Henry Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na: - blogu www.marcinosman.pl - kanale YT: biznesciucieka - swoim profilu na FB Marcin Osman

Post A Reply