Już jutro premiera #DailyOSMAN!

Tydzień temu o tej porze nie mogliśmy się już doczekać naszej konferencji! 

Minął tydzień a ja nie mogę się znów doczekać niedzieli tj. jutra, bo…. już jutro…. PREMIERA #DailyOSMAN czyli video, w którym zobaczycie cały mój dzień nagrany przez mistrza video Rafal Pikula! 

Rafała możecie kojarzyć stąd, że jest europejskim video operatorem  Gary Vaynerchuka i nagrywa dla niego jego program #dailyvee

Jesteśmy bardzo podekscytowani, bo takiego projektu w tej części świata jeszcze nie widziałem! 

Premierowe video #1 jutro, a my już mamy zaplanowane kolejne dwa @DailyOSMAN w przyszłym tygodniu! 

Jestem bardzo ciekaw Waszych reakcji na nasz nowy projekt, który razem z Rafal Pikul tworzymy dla Was angażując setki godzin w zrobienie jednego odcinka! 

Już słyszałem głosy, że ten program to:
– wymysł ego Osmana
– sposób na wyrażenie narcyzmu Osmana
a moja intencja to… nowoczesny sposób na dawania Wam jeszcze większej wartości niż dotychczas! 

Widziałem mikro fragmenty i dla mnie osobiście największym WOW jest to, że będąc nagrywanym CAŁY CZAS nie ma opcji na to aby coś “podkręcić” bo widać WSZYSTKO.

A druga rzecz to, że pokazanie Wam jaki jestem i jak działam w warunkach bojowych, a nie szkoleniowych jest super wartością bo widać KONTEKST a jak wiecie KONTENT is a king ale KONTEKST is a GOD! 

Stay tuned! 

Marcin Osman & Rafal Pikul

 

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet - to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: - życie z "lekkim plecakiem"; - bezkosztowy marketing; - kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; - walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; - ekonomia wdzięczności; - content marketing. Autor trzech książek: - "Biznes ci ucieka" - "Przedsiębiorca w podróży" - "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" Wydawca bestsellerowych książek takich jak: - "Sprzedaż" Fredrik Eklund - "Zapytaj Garyego" Gary Vaynerchuck - "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty - życie na 100%" Todda Henry Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na: - blogu www.marcinosman.pl - kanale YT: biznesciucieka - swoim profilu na FB Marcin Osman

Post A Reply