FB LIVE: Pozdrowienia z Kołobrzegu!

FB live z cyklu “Marcin Osman w podróży – Przedsiębiorca w podróży.  ” 😉

 

Cześć, nazywam się Marcin Osman. Przez kolejne dwa tygodnie będę Wam pokazywał jak można prowadzić styl życia przedsiębiorcy w podróży. Powiem Wam jak wyglądał dzisiejszy dzień. Wyszliśmy z mieszkania o ósmej rano w drodze na lotnisko. Wylądowaliśmy w “Kołobrzegu” o godzinie siedemnastej. Czas efektywnej, skutecznej, konkretnej pracy przepracowaliśmy prawdziwe pięć godzin. Moja obserwacja jest taka, że podczas podróży można być efektywnym, aniżeli w biurze, mieszkaniu czy kafejce. Efektywna praca przedsiębiorcy w podróży jest możliwa dlatego, że są stworzone idealne warunki do pracy. Pierwszym jest to, że  nie tracisz czasu na to, żeby wyłącznie podróżować, tylko zakładasz sobie komfortowe warunki pracy, jak na przykład VIP lounge, czyli salonik biznesowy na lotnisku żebyś mógł dwie godziny przed lotem efektywnie pracować. Dalej przygotowanie sobie takich warunków podróży w samolocie żeby można było efektywnie pracować nad zadaniem, które nie wymaga Internetu, ale jest konkretną porcją tekstu. Ja na przykład dzisiaj przez cztery godziny pracowałem nad książką Hustle którą wydajemy.

Podsumowując dzisiejsze video. Zaufajcie mi i kupcie książkę “Przedsiębiorca w podróży“. Pozwólcie mi i książce popracować z Wami przez kolejne dwanaście dni w taki sposób, że jeśli chcesz, to również będziesz mógł odbyć podróż jako przedsiębiorca, bez straty jakości Twojego biznesu i bez straty jakości czasu jaki spędzisz na tym wyjeździe. Weź książkę “Przedsiębiorca w podróży” i zostań przedsiębiorcą, który: podróżuje, pracuje w proporcjach jakich chce, warunkach jakich chce, na zasadach jakich chce.

Marcin Osman. Trzymajcie się. Cześć! 

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet - to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: - życie z "lekkim plecakiem"; - bezkosztowy marketing; - kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; - walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; - ekonomia wdzięczności; - content marketing. Autor trzech książek: - "Biznes ci ucieka" - "Przedsiębiorca w podróży" - "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" Wydawca bestsellerowych książek takich jak: - "Sprzedaż" Fredrik Eklund - "Zapytaj Garyego" Gary Vaynerchuck - "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty - życie na 100%" Todda Henry Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na: - blogu www.marcinosman.pl - kanale YT: biznesciucieka - swoim profilu na FB Marcin Osman

Post A Reply