#DailyOSMAN!

Drodzy, zapraszam Was do obejrzenia pierwszego odcinka #dailyosman czyli relacji z całego mojego dnia podczas konferencji “Liczy się sprzedaż” ! 

WŁĄCZ SOBIE DŹWIĘK I WYSOKĄ JAKOŚĆ video! 

Ogromna wdzięczność dla Rafal Pikul, który materiał nagrał i zmontował.

Nawet nie macie pojęcia jak wiele pracy potrzeba było włożyć aby powstał ten odcinek- dziękuję Rafał! 

Myślę, że jest to moje najważniejsze video dotychczas! 

Dlatego mam do Ciebie prośbę, jeśli kiedykolwiek się ode mnie czegoś nauczyłeś, zainspirowałeś, dostałeś wartość to proszę wyraź swoją wdzięczność/radość/wsparcie i UDOSTĘPNIJ ten materiał dalej, bo baaaardzo dużo to dla mnie znaczy! 

Dziękuję! 
www.osmpower.pl

ps.
WŁĄCZ SOBIE DŹWIĘK i WYSOKĄ JAKOŚĆ video! 

Marcin Osman

Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet - to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym. Promotor podejść takich jak: - życie z "lekkim plecakiem"; - bezkosztowy marketing; - kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe; - walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją; - ekonomia wdzięczności; - content marketing. Autor trzech książek: - "Biznes ci ucieka" - "Przedsiębiorca w podróży" - "Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie" Wydawca bestsellerowych książek takich jak: - "Sprzedaż" Fredrik Eklund - "Zapytaj Garyego" Gary Vaynerchuck - "Kreatywność na zawołanie" i "Die empty - życie na 100%" Todda Henry Swoją wiedzą bezpłatnie dzieli się na: - blogu www.marcinosman.pl - kanale YT: biznesciucieka - swoim profilu na FB Marcin Osman

Post A Reply